Horodyska — spam wyborczy

Proszę nie regulować odbiorników — kampania wyborcza nie zagościła na łamach Lege Artis — natomiast takie działania zawsze warto napiętnować.

Oto dosłownie kilka chwil temu dostałem spamerskiego esemesa od osoby podpisanej jako HORODYSKA Anna Maria.

TIK-TAK, czas wyboru, HORODYSKA Anna Maria. Pozycja 15, lista 2. Nowa energia dla Regionu. Polecam! 

Głupie strasznie, no ale cóż — wybory to nie jest czas na intelektualne szarady.


horodyska spam

Esemesowy spam wyborczy od Anny Marii Horodyskiej (kandydatka PO, OKW Wrocław)


Tak, jest taka kandydatka, wysunięta z ramienia na czoło przez PO. I nie, nie wyrażałem zgody na molestowanie mnie przez jakiekolwiek kandydatki, nawet jeśli są radnymi wojewódzkimi i dyrektorkami Urzędu Pracy w Strzelinie.

Prasa podaje, że Michał Jaros, inny kandydat Platformy Obywatelskiej, pozwolił sobie na reklamę w Google na nazwiska kolegów z listy. Oczywiście winę zrzucono na nadmierną spontaniczność wolontariuszy — zapewne dokładnie tak samo jak w przypadku spamu wyborczego reklamującego kandydatkę Horodyską. (Może też się okazać, że „działanie to prowokacja kontr-kandydatów”…)

Oczywiście działanie nie jest strzałem kompletnie w ciemnicę — potencjalnie i teoretycznie mógłbym oddać głos na tę kandydatkę. Czyli ktoś zadał sobie trudu pozbierania numerów telefonów z Wrocławia i okolic…

Przy całym szacunku, ale na zawodową urzędniczkę —

Lat 39. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie oraz radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w którym przewodniczy Komisji Współpracy Zagranicznej. Członek Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu.
Jest delegatem do Związku Województw Rzeczpospolitej Polskiej oraz zastępcą członka w Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych w Strasburgu.
Absolwentka zarządzania i marketingu oraz europeistyki.

— i tak bym głosu nie oddał.

No to już wiecie na kogo NIE GŁOSOWAĆ.

 • Żuraw

  Problem nie leży w tym, że nie wiem na kogo NIE głosować, bo to wiem od dość dawna. Problem jest w tym co na listach pozostaje po tej eliminacji….. :-/

 • Puste kartki.

  To masakra, ale niby największe święto demokracji, etc., a wychodzi na to, że nawet jeśli na listach są porządni ludzie — statystycznie rzecz ujmując muszą być — to nie dali się poznać.

 • Adam314

  Zawsze można zagłosować na spis treści: http://di.com.pl/uwazaj-przy-glosowaniu-mozesz-niechcacy-zaglosowac-na-spis-tresci-wybory-2015-53561 :D

  A ja wczoraj znalazłem w skrzynce zafoliowany kawałek rudy miedzi wraz z ulotką. To święto demokracji zdecytowanie przebija wszystkie poprzednie pod względem kreatywności kandydatów. :)

 • JacekD

  Jeden tam człowiek porządny – prokurator – a i ten prawdę mówiąc, świnia.

 • Tak, też to dostałem. Nawet się zastanawiałem czy nie zgłosić tego na policję — nie wiem czy to wąglik, uran czy inne howno?

 • MR
 • b52t

  Łe, a ja nie dostałem kawałka rudej. :(

 • Pewnie nie starczyło dla każdego.