współpraca i reklama

Współpraca i reklama w Lege Artis

Reklama w Lege Artis daje szansę dotarcia do wyjątkowych P.T. Czytelników z wyjątkowymi produktami i usługami. P.T. Czytelnicy Lege Artis nie są przypadkowymi osobami (większość z nich trafiła tutaj ze względu na dość specyficzne zainteresowania), zatem także oferta reklamowa nie może być przypadkowa. Jestem otwarty na reklamę każdego rodzaju, zarówno biznesową (usługi finansowe, usługi prawne), jak i związaną z życiem codziennym (z powodzeniem reklamuje się sklep Świeżo Palona, w którym można kupić doskonałą kawę i akcesoria dla miłośników tego napoju, ale i Lupo — sklep dla psów czy też zakład fotograficzny FotoKrzyki.pl).

W każdym przypadku zastrzegam sobie prawo odmowy przyjęcia reklamy do emisji bez podania przyczyny. Zwłaszcza ze względu na nieprzystawalność wizerunkową towaru czy usługi do profilu czasopisma, wątpliwości prawne lub etyczne dotyczące treści lub formy reklamy, jej inwazyjność, a także z racji oceny usług świadczonych przez reklamodawcę. Każda forma reklamowa będzie wyraźnie oznaczona jako reklama (chyba że jest to jasne na pierwszy rzut oka).


Podstawowe formy reklamowe i ich ceny wyglądają następująco:

  • tekst sponsorowany w wydaniu głównym — od 799 PLN, w tekście baner max. 820×300 pikseli oraz trzy linki, emisja wiekuista;
  • tekst sponsorowany w wydaniu weekendowym — od 299 PLN, w tekście baner max. 820×300 pikseli oraz trzy linki, emisja wiekuista;
  • box w górnej części prawej kolumny, nad wyszukiwarką, max. 350×250 pikseli — 0,025 PLN za sesję* (przykład 1, przykład 2);
  • box w prawej kolumnie, pomiędzy wyszukiwarką i archiwum, max. 350×250 pikseli — 0,019 PLN za sesję*
  • box w prawej kolumnie, między archiwum i komentarzami czytelników, max. 350×250 pikseli — 0,015 PLN za sesję*
  • box w prawej kolumnie, pod komentarzami czytelników, max. 350×250 pikseli — 0,005 PLN za sesję*
  • baner w jednym z bieżących tekstów (maksymalnie 820×300 pikseli) — 99 PLN za 30 dni emisji;
  • baner w dowolnym tekście archiwalnym (do wyboru przez reklamodawcę, max. 820×300 pikseli) — 29-249 PLN za 30 dni emisji;
  • inne formy reklamowe — warunki do indywidualnego ustalenia (jestem otwarty na każdy pomysł: patronat, testy sprzętu i usług, recenzje książek i wydarzeń kulturalnych, wycieczki w ciekawe miejsca, przejażdżki fajnym rowerem, etc. etc.).

*cena reklamy za sesję — za baner reklamowy w prawej kolumnie zapłacisz dokładnie tyle, ile wynosi iloczyn podanej wyżej stawki i liczby Sesji wg Google Analytics w danym okresie. Najkrótszy okres na jaki możliwe jest zamówienie banera w prawej kolumnie to 14 dni.

Wszystkie podane ceny netto. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT.

Ważna informacja: co najmniej 10% część przychodów reklamowych zostanie przekazana na na wskazane przez P.T. Klienta schronisko dla zwierząt (lub na Schronisko we Wrocławiu).


Zainteresowanych możliwością reklamy w Lege Artis proszę o kontakt:

czasopismo lege artis reklama


Osoby zainteresowane współpracą w zakresie usług prawniczych uprzejmie proszę o zapoznanie się ze stroną Firma Prawnicza Lege Artis (tylko Klienci firmowi!).