Idealny ubiór dla aspirującego prawnika (polecam siren suit)

Trudno w to uwierzyć ale wcale niemałą poczytalnością cieszą się dwa dość prześmiewcze (acz mało odkrywcze) teksty — tj. Jak ubrać się do sądu? oraz Czy warto studiować prawo? ;-) Czas zatem iść za ciosem i ubogacać poradnikowe szpalty Lege Artis — tym razem postaram się odpowiedzieć na pytanie jak powinien wyglądać najlepszy strój dla (aspirującego) prawnika.


ubiór dla prawnika

Siren suit to idealny ubiór dla prawnika: koszula nigdy nie wyjdzie z portek, nie uda się źle dobrać marynarki do portek. Od niedawna w ofercie Suit Supply.


Nie od dziś wiadomo, że jak cię widzą tak cię piszą: pióro, które kosztowało dwa razy tyle, za ile je niezamożna polska rodzina przez miesiąc, zegareczek z kryształkami od Svarowskiego (to u pań), adekwatny strój — to obowiązkowe pozycje na wykazie.

No właśnie: strój adekwatny, czyli taki, żeby każdy wiedział, że mucha nie siada. Osobiście polecam siren suit — nie dość, że takie coś nosił sam Winston Churchill, to w dodatku od jakiegoś czasu — odkąd siren suit jest ofercie Suit Suppy — na luzie można kupić to-to wysyłkowo.

Jednoczęściowy kombinezon z łatwością pozwala uniknąć każdej wtopy: niesforna koszula nie wyjdzie z portek, nie uda mi się źle zestawić marynarki do dołu. Do tego prążki czyli idealne podkreślenie pozycji społecznej…
… a jeśli aspirujący prawnik na razie musi poruszać rowerem, to okazuje się, że wybór jest podwójnie idealny — bo propozycja Holendrów przynosi dodatkowy bonus w postaci jakiegoś zabezpieczenia od wody. Nie wiem co w tym przypadku oznacza waterproof coating, ale jeśli ktoś z P.T. Czytelników spróbuje i zechce podzielić się opinią — zapraszam i z góry dziękuję :-)

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
keiran
Gość
keiran

To mógłby myślę reklamować Saul Goodman

b52t
Gość
b52t

Classy, stylish.

Olgierd Rudak
Gość
b52t
Gość
b52t

na wiki widziałem zdjęcie.

mall
Gość
mall

Zapewne to kwestia gustu, ale na każdym z tych zdjęć osoba fotografowana wygląda jak w kostiumie roboczym. Na fotce Suit Supply fotografowany wygląda jak dobrze ubrany hydraulik :)