Idealny ubiór dla aspirującego prawnika (polecam siren suit)

Trudno w to uwierzyć ale wcale niemałą poczytalnością cieszą się dwa dość prześmiewcze (acz mało odkrywcze) teksty — tj. Jak ubrać się do sądu? oraz Czy warto studiować prawo? ;-) Czas zatem iść za ciosem i ubogacać poradnikowe szpalty Lege Artis — tym razem postaram się odpowiedzieć na pytanie jak powinien wyglądać najlepszy strój dla (aspirującego) prawnika.


ubiór dla prawnika

Siren suit to idealny ubiór dla prawnika: koszula nigdy nie wyjdzie z portek, nie uda się źle dobrać marynarki do portek. Od niedawna w ofercie Suit Supply.


Nie od dziś wiadomo, że jak cię widzą tak cię piszą: pióro, które kosztowało dwa razy tyle, za ile je niezamożna polska rodzina przez miesiąc, zegareczek z kryształkami od Svarowskiego (to u pań), adekwatny strój — to obowiązkowe pozycje na wykazie.

No właśnie: strój adekwatny, czyli taki, żeby każdy wiedział, że mucha nie siada. Osobiście polecam siren suit — nie dość, że takie coś nosił sam Winston Churchill, to w dodatku od jakiegoś czasu — odkąd siren suit jest ofercie Suit Suppy — na luzie można kupić to-to wysyłkowo.

Jednoczęściowy kombinezon z łatwością pozwala uniknąć każdej wtopy: niesforna koszula nie wyjdzie z portek, nie uda mi się źle zestawić marynarki do dołu. Do tego prążki czyli idealne podkreślenie pozycji społecznej…
… a jeśli aspirujący prawnik na razie musi poruszać rowerem, to okazuje się, że wybór jest podwójnie idealny — bo propozycja Holendrów przynosi dodatkowy bonus w postaci jakiegoś zabezpieczenia od wody. Nie wiem co w tym przypadku oznacza waterproof coating, ale jeśli ktoś z P.T. Czytelników spróbuje i zechce podzielić się opinią — zapraszam i z góry dziękuję :-)

5 comments for “Idealny ubiór dla aspirującego prawnika (polecam siren suit)

 1. keiran
  8 listopada 2015 at 20:37

  To mógłby myślę reklamować Saul Goodman

 2. b52t
  9 listopada 2015 at 16:44

  Classy, stylish.

 3. mall
  10 listopada 2015 at 09:59

  Zapewne to kwestia gustu, ale na każdym z tych zdjęć osoba fotografowana wygląda jak w kostiumie roboczym. Na fotce Suit Supply fotografowany wygląda jak dobrze ubrany hydraulik :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.