Życzenia świąteczne od naszych podopiecznych (czy zwierzęta gadają w Wigilię)?

Wesołych Świąt, kochani Czytelnicy — zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł — ale proszę, zawsze pamiętajcie o zwierzakach, także o tych bezdomnych, których pewnie (jak po każdej gwiazdce…) za czas jakiś przybędzie…


życzenia świąteczne od naszych podopiecznych


Być może jeszcze nie każdy z P.T. Czytelników czasopisma Lege Artis zauważył — ale część P.T. Klientów już tak — ale od jakiegoś czasu są dwie nowe zasady gry:

No i zmierzam właśnie do tego, że kilka dni temu jeden z P.T. Czytelników (który skorzystał z drobnej porady na tej zasadzie) podesłał mi coś, co dowodzi, że to działa. Mówiąc wprost: dostał poradę, skorzystał, zrobił przelew na zwierzaki (pierwszy na psy, drugi ponoć na koty…) — dostał piękne życzenia na święta.

A skoro jeden obrazek jest wart tysiąc słów, to ilustracją dzisiejszego tekstu są dwa obrazki.


życzenia świąteczne od naszych podopiecznych

 


I dla przypomnienia: Kuata jest psem ze schroniska. Ja wiem, że dla niektórych tak tanio? to nie dla nas! — na szczęście wśród P.T. Czytelników Lege Artis nie ma takich bałwanów: my wiemy, że kto tanio kupuje, ten dwa razy kupuje — ale w przypadku psów nie ma lepszego źródła jak bidul.

A za zaoszczędzoną w ten sposób kasę można skoczyć w góry (oczywiście, że z psem) albo kupić jakiś fajny rower (i ganiać z psem na rowerze).

A czy zwierzęta gadają na Wigilię? Nie sądzę :) Ale być może komuś uda się przekonać.

PS no dobra, nie trzeba być klientem pro bono Firmy Prawniczej Lege Artis, żeby dostać taką pocztówkę — ja nie jestem, a też dostałem :-)

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
3
0
komentarze są tam :-)x