współpraca i reklama

Współpraca i reklama

Reklama w Czasopiśmie Lege Artis daje szansę dotarcia do wyjątkowych P.T. Czytelników z wyjątkowymi produktami i usługami. Jestem otwarty na reklamę każdego rodzaju, zarówno biznesową (usługi finansowe, usługi prawne), jak i związaną z rozrywką, podróżami i turystyką, życiem codziennym (z powodzeniem reklamuje się sklep Świeżo Palona, w którym można kupić doskonałą kawę i akcesoria dla miłośników tego napoju, ale i Lupo — sklep dla psów (hmm, sklep już zamknięty :( czy też wrocławski zakład fotograficzny Foto Krzyki.

W każdym przypadku zastrzegam sobie prawo odmowy przyjęcia reklamy do emisji bez podania przyczyny — zwłaszcza ze względu na nieprzystawalność wizerunkową towaru czy usługi do profilu Czasopisma, wątpliwości prawne lub etyczne dotyczące treści lub formy reklamy, jej inwazyjność, a także z racji oceny usług świadczonych przez reklamodawcę.
Każda forma reklamowa będzie wyraźnie oznaczona jako reklama (chyba że jest to jasne na pierwszy rzut oka).


Proponowane formy reklamy to:

  • tekst sponsorowany, w tekście baner 800×300 pikseli oraz trzy linki, emisja wiekuista,
  • box graficzny w prawej kolumnie, 350×250 pikseli (przykład 1, przykład 2), emisja od 14 do 90 dni,
  • baner w jednym z bieżących tekstów, 800×300 pikseli, emisja wiekuista,
  • baner w dowolnym tekście archiwalnym, do wyboru przez reklamodawcę, 800×300 pikseli, emisja od 14 do 90 dni.

W ramach działań reklamowych proponuję także testy sprzętu, kulturalne, kulinarne i literackie recenzje, zachwyt i oczarowanie górskimi wędrówkami.

Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT.

Ważna informacja: co najmniej 10% część przychodów reklamowych zostanie przekazana na wskazane przez P.T. Klienta cel związany z ochroną zwierząt (lub na Schronisko we Wrocławiu).


Zainteresowanych możliwością reklamy w Lege Artis proszę o kontakt listelem na adres:

czasopismo lege artis reklama


Osoby zainteresowane współpracą w zakresie usług prawniczych uprzejmie proszę o zapoznanie się ze stroną mojej firmy — LEGEARTIS.ORG.