Sensacja rewelacja! W „Newsweeku” ujawnione fakty nietajnej rozmowy! Podsłuch nie był konieczny — wszyscy się sami podłożyli!!

Sensacja rewelacja! W najnowszym numerze tygodnika „Newsweek” (nr 31/2014 z 28 lipca 2014 r., od dziś w kioskach), jest tekst „W sieci naciągaczy” Dariusza Ćwiklaka, a w nim dwie wypowiedzi skromnego Autora niniejszych słów i Wydawcy niniejszego Czasopisma.
Ogólnie chodzi o różne atrakcje serwowane nam wszystkim od czasu do czasu przez co cwańszych użytkowników internetów, z uwzględnieniem najnowszego wykwitu — czyli „De Lege Artis” Krzysztofa Habiaka. A ściśle rzecz ujmując z lektury tekstu możecie się dowiedzieć co Wasz Ukochany Redaktor myśli o aferze, a w szczególności jak się wyplątać (tj. lex trafiła kosa na kamień).
Drukiem wygląda to tak:
sensacja rewelacja
Newsweek o De Lege Artis i Krzysztofie Habiaku
Bieżajcie do kiosków, wykupujcie nakład! Nieście słowo, sensacja! rewelacja!
PS niniejszy felieton dedykuję tym wszystkim (blogerom i nie-blogerom), którzy skrupulatnie odnotowują każdą prasową wzmiankę dotyczącą ich osoby. Nigdy tego nie robiłem, ale chyba dziś — w czasach kiedy blogopisanina staje się coraz to lepszą gałęzią biznesu — chyba sam zacznę hołdować zasadzie niech cię widzą jak cię piszą! :-)
subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
8
0
komentarze są tam :-)x