Mamy rząd, który nie potrafi zliczyć do stu…

Pisząc wczoraj o poszukiwaniach zarządzenia nr 91 premierki Szydło (o wprowadzeniu stopnia alarmowego ALFA podczas szczytu NATO) nie sądziłem, że tajemnica może zacząć się wyjaśniać (?) tak szybko.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że mamy oto rząd, który nie potrafi zliczyć do stu…


 

Mamy rząd nie potrafi zliczyć do stu
Mamy rząd nie potrafi zliczyć do stu — zarządzenie nr 98 wydano później niż zarządzenie nr 99…

Oto wczoraj w Monitorze Polskim ukazało się zarządzenie nr 99 Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 lipca 2016 r. w sprawie utworzenia Międzyresortowego Zespołu do spraw monitorowania i oceny sytuacji międzynarodowej powstałej w związku z referendum dotyczącym wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (M.P. z 2016 r. poz. 700).

Dziś natomiast opublikowano zarządzenie nr 98 Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 lipca 2016 r. w sprawie użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej do udzielenia pomocy Policji (M.P. z 2016 r. poz. 708).

Czytałem to pięć razy, robiłem notatki na świstku papieru (matematyk ze mnie słaby, wolę Kochanowskiego). Sprawdziwszy kilkakrotnie mam pewność, że oni tak naprawdę: zarządzenie nr 98 wydano później niż zarządzenie nr 99.

Skoro tak, to chyba naprawdę można całkiem poważnie zapytać: kiedy zostanie wydane zarządzenie nr 91, na które powołuje się szef ABW — ale którego w Monitorze Polskim ani widu, ani słychu?! Bo patrząc na to co się dzieje w publikatorach śmiem twierdzić, że w KPRM nie umieją zliczyć do stu lub posługiwać się kalendarzem…

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
6
0
komentarze są tam :-)x