Skrzydła IT w administracji — nagroda dla projektów informatycznych zrealizowanych przez instytucje publiczne

Na prośbę redakcji miesięcznika „IT w administracji” publikuję informację na temat nagrody „Skrzydła IT w administracji”, którą redakcja przyzna za najlepsze projekty informatyczne zrealizowane przez instytucje publiczne w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 31 stycznia 2015 r.


 

Do 6 marca można zgłaszać projekty do nagrody Skrzydła IT w Administracji. Wyróżnienia te zostaną przyznane projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne.

Skrzydła IT w administracji

Skrzydła IT w Administracji otrzymają projekty, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych wymiernych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania. Celem nagrody jest wyróżnienie instytucji, które poprzez zrealizowane projekty ułatwiły dostęp do usług publicznych, poprawiły jakość obsługi i komunikację nie tylko na linii urząd – obywatel, ale również na linii urząd – urząd.

ZGŁOŚ PROJEKT

Jaki projekt można zgłosić?

Każdy projekt informatyczny zrealizowany przez instytucje publiczne w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 31 stycznia 2015 r.

Kto może zgłosić projekt?

Każda osoba fizyczna, przedstawiciel instytucji publicznej lub firmy prywatnej może zgłosić dowolną liczbę projektów.

Jak zgłosić projekt?

Projekt można zgłosić przez formularz na stronie: www.skrzydla.itwadministracji.pl.

Co dalej?

Najciekawsze i najczęściej zgłaszane projekty zostaną – po uprzedniej weryfikacji przez redakcję miesięcznika „IT w Administracji” – przekazane pod obrady Kapituły Nagrody. Kapituła przyzna nagrody w pięciu kategoriach: e-Administracja, e-Kultura i e-Edukacja, e-Usługi dla obywatela, oprogramowanie do obsługi urzędu, narzędzia do komunikacji z obywatelami. Nagrody zostaną wręczone 22 kwietnia 2015 r. podczas II Forum IT dla Kierowników w Administracji – ogólnopolskiej konferencji dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie instytucjami publicznymi, a tym samym za ich informatyzację.

Więcej informacji na temat nagrody:

http://www.skrzydla.itwadministracji.pl/

 


disklejmer: współpracuję czasem z „IT w administracji” (m.in. w numerze ze stycznia można znaleźć mój tekst „Ile za udostępnianie informacji publicznej”, zatem ta informacja została opublikowana po znajomości — i gratis :-)

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
0
komentarze są tam :-)x