Krzysztof Habiak i jego „Kam-Term” to próba kradzieży biznesowej tożsamości

Wszystko wskazuje na to, że sprawa najnowszego interesu Krzysztofa Habiaka, który już nie jest „De Lege Artis” — lecz jest „Kam-Term” — ma drugie dno.
Po opublikowaniu wczoraj tekstu poświęconego zmianie firmy pod jaką K. Habiak prowadzi interesy i aktualizacji, gdzie odniosłem się do jakiegoś starego Kam-Term trzymałem listel od Pana Grzegorza, brata tamtego Krzysztofa, który pozwalam sobie zacytować w obszernych fragmentach (podkreślenia moje):

Jestem bratem Krzysztofa Habiaka z Kamieńca Wrocławskiego ul. Zaułek Szkolny 19. Brat prowadził działalność gospodarczą pod nazwą „KAM-TERM z siedzibą w Kamieńcu Wrocławskim ,którą zawiesił w 2012r i nie odwiesił jej więc została z urzędu wykreślona z ewidencji. Firma jego zajmowała się usługami hydraulicznymi.Nigdy nie zajmował się działalnością (naciąganiem i oszukiwaniem) opisaną w artykule. Nic nas nie łączy z osobą oszusta Habiaka poza tym samym imieniem i nazwiskiem. Nie znamy go i nie chcemy mieć nic wspólnego z tym gościem. Facet wykorzystał moment że działalność brata została wykreślona i próbuje się podszyć pod niego odciągając uwagę od siebie. W ostatnim czasie po ukazaniu się w/w artykułu otrzymuje on głupie telefony, groźby od osób poszkodowanych. Przez lata działalności i reklamy w internecie pozostały wpisy i dane adresowe w różnych katalogach i bazach. Proszę również zwrócić uwagę że w zrzutach z cedig’u jest inny numer nip który świadczy choćby o tym że to nie te same osoby. Pod artykułem pojawiają się także przykre dla niego i naszej rodziny komentarze. 
Jeszcze raz proszę o szybkie sprostowanie które da nam święty spokój.

To już faktycznie gruba sprawa: wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Habiak posuwa się do dosłownie największych świństw, w tym wprowadzania w błąd innych osób i żerowania na cudzej tożsamości. Rzeczywiście to straszny pech mieć tak samo na nazwisko jak jakiś zwykły łobuz.
PS z poprzedniego tekstu usuwam odnośniki do „innego” Kam-Term. I przepraszam Pana Krzysztofa za mimowolne sprawienie mu kłopotów.

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
jacek
Gość
jacek

Świństwo za świństwem i bezkarny. Olałem sprawę. Ale wkurz mnie,że będą następni nabici w butelkę, jakoś mam alergię na oszustów

Robert
Gość
Robert

a to czyj profil?<br /><br />http://www.goldenline.pl/krzysztof-habiak/

b52t
Gość
b52t

To już wyższy poziom lecenia sobie w kulki. Człowiek przez artykuły w Internetach, prasie i TV powinien mieć posypane możliwości robienia ludzi w bambuko, że musiałoby minąć dużo czasu lub też musiałby się pojawić słup, żeby od niego to odciągnąć.

Olgierd
Gość

Kompletnie nie wiadomo i chyba kompletnie nieistotne. <br />Wszystkie serwisy społecznościowe to jedna wielka ściema: przede wszystkim usługodawców wobec użytkowników (damy wam wiele, obedrzemy was niebałdzo), ale i usługobiorców wobec usługodawców (stąd generalnie coraz gorsze ceny reklam typu display). <br /><br /><br />Gorzej, że wskutek takich hocków-klocków okazuje się, że może i CEDIG jest

Maho
Gość

I dobrze. <br /><br /><br /><br />Ale czy 3miesięczny areszt w takiej sprawie to nie jest przegięcie? Czemu nie może odpowiadać z wolnej stopy? Świadków będzie zastraszał? Nakryto go na kopaniu podkopu pod przejściem granicznym?

Olgierd
Gość

Oczywiście, że to jest przegięcie. Trudno to nawet nazwać przestępstwem gospodarczym, chyba że fiskus chce go wziąć za łeb za nieodprowadzony VAT od wystawionych faktur. <br /><br /><br />Nie podoba mi się wieszanie leszczy na leszczynie, a coś mi mówi, że tu właśnie mamy taką sytuację.