Nie ma już De Lege Artis… jest Kam-Term! [aktualizacja 2]

Wszystkich P.T. Czytelników do głębi poruszonych artystyczną działalnością Krzysztofa Habiaka i jego „De Lege Artis” spieszę ucieszyć — i poruszyć jeszcze głębiej: nie ma już „De Lege Artis”! Teraz jest „Kam-Term Krzysztof Habiak” z adresem we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 124a lok. 101a.

kam-term
Krzysztof Habiak i jego biznesy.

Ostatnia zmiana w CEIDG miała miejsce 10 sierpnia 2014 r. (trudno nadążyć), jednak w osławionym serwisie internetowym nadal nie ma po niej specjalnego śladu (z tym, że w sekcji „rejestracja” nie ma już danych o przedsiębiorcy).
Nie mam pojęcia jaki teraz będzie model biznesowy Krzysztofa Habiaka — czy należy spodziewać się ofert kamieniarskich? Usług w zakresie termoizolacji? Można się spodziewać, że szykowane jest coś naprawdę specjalnego.
Na marginesie uwaga de lege ferenda (i to nie jest propozycja nazwy nowego serwisu): może ktoś z Ministerstwa Gospodarki pomyślałby o zmianie przepisów w ten sposób, żeby takie tricki nie były możliwe? Nie zakazujmy nikomu zmiany danych we wpisie, ale przecież posiadając profil zaufany ePUAP można dosłownie codziennie wprowadzać zmianę w zakresie działalności gospodarczej, wcale nie z pożytkiem dla pewności obrotu gospodarczego…

PS dziękuję P.T. Czytelnikowi za czujność i cynk. Bez Was byłbym nikim :)[aktualizacja] Ciekawe: kilka tygodni temu z CEIDG został wykreślony przedsiębiorca pod firmą Krzysztof Habiak Kam-Term Firma Ogólnobudowlana-Instalacyjna. Inny NIP, inny REGON… naprawdę dziwne.

[aktualizacja 2] okazuje się, że zmiana firmy pod jaką Krzysztof Habiak prowadzi swoje interesy nie była przypadkowa. Zasygnalizowana powyżej zmiana na „Kam-Term” nie była przypadkowa — i generalnie zmierzała do sprowadzenia kłopotów na inną osobę, która ma tego pecha, że nosi identyczne imię i nazwisko. 
Szczegóły w tekście o kradzieży biznesowej tożsamości dokonanej przez Habiaka.

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
18
0
komentarze są tam :-)x