O tym jak Software Hauptstadt pożegnało się z DotPay…

Krótki komunikat: oprócz tego, że wczoraj opisałem jak Software Hauptstadt sp. z o.o. kręci i ściemnia jeśli chodzi o spam dotyczący naciągania na sprzedaż regulaminów, zdecydowałem się na powiadomienie DotPay o tym, że „sklepik” Regulaminowo.com korzysta z pośrednictwa w przyjmowaniu płatności — i że warto chyba coś z tym zrobić…

Dokładnie przed chwilką dostałem odpowiedź, którą cytuję w całości:

Uprzejmie dziękujemy za informacje przesłane w poniższej wiadomości e-mail. W związku z podejrzeniem realizowania działań bezprawnych przez naszego klienta, za pośrednictwem portalu www.regulaminowo.com, podjęliśmy działania w celu uniemożliwienia dokonywania płatności za pośrednictwem serwisu Dotpay, na ww. stronie internetowej.

A tak to wygląda w naturze:


software hauptstadt spam


Oczywiście to nie musi oznaczać odcięcia innych „sklepików” prowadzonych przez Software Hauptstadt sp. z o.o. od strumyczka z pieniędzmi, ale wierzę, że jeśli coś takiego się jeszcze trafi, powinno wystarczyć przesłanie tematu do pośrednika rozliczającego transakcje. Piszcie, zgłaszajcie.

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Mateusz Kamiński
Gość

Brawo! Dobrze, że są ludzie którym się chce :)

Olgierd Rudak
Gość

Warto sprawdzać każdy taki sklepik i od razu zgłaszać. Chociaż może DotPay powinien profilaktycznie w ogóle podziękować Software Hauptstadt…?

Antytroll
Gość
Antytroll

Gratuluję panie Olgierdzie, w ciągu 2 dni zdziałał pan więcej niż inni w przeciągu kilku miesięcy

Olgierd Rudak
Gość

Dziękuję; jednak nie mam pewności czy na pewno — na razie mowa jest o jednym (najnowszym) sklepie. Zdaję sobie sprawę, że to interes 3-5 dni, więc pewnie już zakładają następny; będzie trzeba sprawdzić czy i tam możliwość przyjmowania płatności on-line będzie udostępniona.

BTW rzewnie wspominam dawne przeboje z kimś, kogo dziś wspominam jako może i Czarnego Rycerza, ale przy dzisiejszych Rycerzach z G***na są Rycerzami ze Złota — a mam na myśli „projekt Authalia”

http://olgierd.bblog.pl/wpis,jas;majetko;wielka;beka;pod;grunwaldem,39569.html

Olgierd Rudak
Gość

PS proszę, w internatach nie ma Panów :) byli przed wojną, ale wyginęli.

Olgierd Rudak
Gość

BTW byłbym nikim bez moich Super-Czytelników: zaćmienie umysłowe sprawiło, że nie wpadłem na to, że można spróbować coś tam kupić. A przecież można było, dowodząc, kto stoi za tymi głupawymi sklepami z gównem.

jack
Gość
jack

Powiem państwu ze za tym wszystkim stoi pan Piotr Kudlaszyk, to on jest właścicielem owej firmy w Poznaniu, oszukuje ludzi w calym kraju zakldajac lewe firmy . Proszę uważać na tego oszusta,!

Wojtek K
Gość
Wojtek K

Dorzucam żarcik taki. Jest jakaś firma z Ukrainy która handluje adresami e-mail sprzedając je jako firmowe (bo wtedy można słac i słać i nie podpada pod spam). I taką oto ciekawostkę dostałem (wklejam w całości). Szanowni Państwo ! Informujemy, że Państwa regulamin zawiera rażące błędy i nie zawiera podstawowych informacji które wymagane są zgodnie z Dyrektywą 2011/83/UE. W związku z powyższym wzywamy do umieszczenia poprawnego regulaminu na Państwa serwisie www w terminie 7 dni od momentu otrzymania niniejszej wiadomości. Jeśli ww. terminie nadal będziecie Państwo naruszali interes konsumenta lub obowiązujące przepisy prawne, będziemy zmuszeni złożyć pozew do Sądu Okręgowego w… Czytaj więcej »

Olgierd Rudak
Gość

Pozwać, pozwać :)

Anna
Gość
Anna

Witam zostałam oszukana przez Pana Piotra Kudlaszyk proszę o kontakt osoby które również zostały oszukane, połączymy siły i wytoczę Temu Panu proces. Anna 513370266. Niestety nie spocznę dopóki nie odzyskam swoich pieniędzy