Przepraszamy za przejściowe utrudnienia techniczne

Od dobrych dwóch dni dają się zauważyć przejściowe problemy techniczne z dostępnością Lege Artis. Trudności są ode mnie niezależne i jak sądzę wiążą się z olbrzymim ruchem wywołanym dwoma tekstami, które pojawiły się na łamach czasopisma w ostatnim czasie, czyli po fali wezwań do kupowania e-regulaminów wysyłanych przez „organizacje społeczne” powiązane ze spółką Software Hauptstadt sp. z o.o., a mianowicie:

obraz kontrolny

Oczywiście przejściowość niedomagań technicznych ma to do siebie, że kiedyś ustępuje — w tym przypadku następuje to po prostu falami (jest, nie ma, jest, nie ma, jest) — zatem upraszam P.T. Czytelników o cierpliwość.

A na osłodę Johnny Cash i „Rusty Cage” (z repertuaru Soundgarden):

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Olgierd Rudak
Gość

Muszę chyba przyznać się do jeszcze jednej niedoskonałości: zdarza się (nieczęsto, ale dziś się zdarzyło), że tekst planowany dopiero do publikacji przypadkowo dostaje przedwcześnie zielone światło… Na szczęście udaje mi się to zauważyć i go wycofać, natomiast zajawka idzie do kanału RSS.

Zajawiony dziś tekst o dzisiejszym postanowieniu SN dotyczącym stosowania wariografów w postępowaniu karnym — już za 12 godzin :-)