Kawa od Świeżo Palona (to NIE jest reklama)

Pisałem już kiedyś, że życie blagiera usłane jest różami… i nie tylko… Ale ponieważ najważniejszą regułą, którą się kieruję przy prowadzeniu czasopisma Lege Artis jest rzetelność i wiarygodność — stąd na przykład dokładna informacja dla reklamodawców o statystykach — każda róża, która się ściele będzie dokładnie udokumentowana w rejestrze korzyści blagierskich.


kawa świeżo palona
W gustownej filiżance bolesławieckiej kawa no-name — najpierw młynek, później Świeżo Palona (fot. Olgierd Rudak, CC-BY-SA 3.0)

Tym razem padło na dwie torebki a 250 g kawy, którą byli uprzejmi przesłać mi P.T. Panowie ze sklepu Świeżo Palona. Nie sądzę by chodziło o test, bo chociaż kawę lubię (czarną i mocną), to nie uważam się za szczególnego eksperta — przeto test mógłby wyjść do bani.

Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą! (grafik do Tytusa de Zoo w Księdze XVI — Tytus dziennikarzem)

Z mojej perspektywy kawa w ziarnach cierpi na pewną wstydliwą bolączkę: otóż trzeba ją czymś mielić, a nie mamy młynka w domu! W ich sklepie jest dostępnych parę fajnych młynków (wybaczcie, mam taki odrzut od wszystkiego tech, że interesują mnie tylko te ręczne), będzie trzeba się przyjrzeć (ale na hipsterskiego drupiego na pewno się nie odważę ;-)

No nic, zanim się nie zdecyduję na taki czy inny model, uraczę się tym co mam.
A może ktoś z P.T. Czytelników ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o młynki do kawy i byłby uprzejmy się podzielić w komentarzach?

PS Należy się słówko wyjaśnienia: chociaż Świeżo Palona to moi stali klienci, jednak z racji tego, że opisana kawka nie jest ekwiwalentem wynagrodzenia za usługi prawnicze, traktuję ją li tylko jako blagierski bonus. Ale to nie jest też reklama — reklama zawsze będzie wyraźnie oznaczona jako reklama (żadnych podprogowych numerów). Inna sprawa, że chyba powinienem się z tego tytułu opodatkować

PS2 Uwaga, Papcio Chmiel ma jutro urodziny!

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

38 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
38
0
komentarze są tam :-)x