Horodyska — spam wyborczy

Proszę nie regulować odbiorników — kampania wyborcza nie zagościła na łamach Lege Artis — natomiast takie działania zawsze warto napiętnować.

Oto dosłownie kilka chwil temu dostałem spamerskiego esemesa od osoby podpisanej jako HORODYSKA Anna Maria.

TIK-TAK, czas wyboru, HORODYSKA Anna Maria. Pozycja 15, lista 2. Nowa energia dla Regionu. Polecam! 

Głupie strasznie, no ale cóż — wybory to nie jest czas na intelektualne szarady.


horodyska spam
Esemesowy spam wyborczy od Anny Marii Horodyskiej (kandydatka PO, OKW Wrocław)

Tak, jest taka kandydatka, wysunięta z ramienia na czoło przez PO. I nie, nie wyrażałem zgody na molestowanie mnie przez jakiekolwiek kandydatki, nawet jeśli są radnymi wojewódzkimi i dyrektorkami Urzędu Pracy w Strzelinie.

Prasa podaje, że Michał Jaros, inny kandydat Platformy Obywatelskiej, pozwolił sobie na reklamę w Google na nazwiska kolegów z listy. Oczywiście winę zrzucono na nadmierną spontaniczność wolontariuszy — zapewne dokładnie tak samo jak w przypadku spamu wyborczego reklamującego kandydatkę Horodyską. (Może też się okazać, że „działanie to prowokacja kontr-kandydatów”…)

Oczywiście działanie nie jest strzałem kompletnie w ciemnicę — potencjalnie i teoretycznie mógłbym oddać głos na tę kandydatkę. Czyli ktoś zadał sobie trudu pozbierania numerów telefonów z Wrocławia i okolic…

Przy całym szacunku, ale na zawodową urzędniczkę —

Lat 39. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie oraz radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w którym przewodniczy Komisji Współpracy Zagranicznej. Członek Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu.
Jest delegatem do Związku Województw Rzeczpospolitej Polskiej oraz zastępcą członka w Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych w Strasburgu.
Absolwentka zarządzania i marketingu oraz europeistyki.

— i tak bym głosu nie oddał.

No to już wiecie na kogo NIE GŁOSOWAĆ.

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
8
0
komentarze są tam :-)x