Czy skarga nadzwyczajna jest na tyle nadzwyczajna, że należy ją wnieść po skardze z art. 424(1) kpc?

Trzymając się jeszcze przez chwilę tematyki proceduralnej (nudnej jak flaki i może aż tak nie angażującej P.T. Czytelników, ale zawsze komuś może się przydać): Sąd Najwyższy przypomina, że skarga nadzwyczajna nie jest na tyle nadzwyczajna, iżby myśląc o wniesieniu skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia (art. 424(1) kpc) można było zapomnieć o wyczerpaniu … Czytaj dalej