O tym jak Software Hauptstadt zaprzeczało…

W kontekście stałego mutowania organizacji konsumenckiej kompedium i jej poprzedniczek (teraz chodzi jako regulaminowo.com, ale „sklep” klik.sstore.com.pl nadal jest do obejrzenia) wreszcie dostałem obiecaną kopię korespondencji, którą spółka Software Hauptstadt sp. z o.o. prowadziła swego czasu w sprawie zarzutów czynu nieuczciwej konkurencji — czyli ten ich wiadomy spam z serii „macie zły regulamin„.

(…) firma nasza Software Hauptstadt sp. z o.o. nigdy nie była autorem treści reklamowej ani też nie rozsyłała tego typu korespondencji (…) udało się ustalić, iż autorem i pomysłodawcą (…) była nasza konkurencja. Prawdopodobnie miało to na celu oczernianie naszej firmy i wpływać na negatywny wizerunek w internecie. (…) jak wszyscy wiemy „idiotów” w internecie nie brakuje (…) firma nasza zgłosiła podejrzenie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury (…)

A tak to wygląda na żywca (nazwisko prezesa zamazałem ze względów humanitarnych…):


software hauptstadt


Oczywiście z danych domeny sstore.com.pl — jest to jeden ze „sklepów z regulaminami” — wynika, że jej abonentem jest Software Hauptstadt sp. z o.o., no ale to przecież „idiotów” w internecie niestety nie brakuje…


klik.sstore.com.pl Software Hauptstadt


Podawajcie dalej, niech nikt się nie nabierze na ten głupi spam….

PS Dzięki podpowiedzi powtórzyłem ścieżkę zakupową w sklepie www.regulaminowo.com, oto kto według DotPay SA jest odbiorcą wpłaconych środków:

software hauptstadt dotpay

 

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
5
0
komentarze są tam :-)x