Minister Szyszko bawi się Dziennikiem Ustaw

Jeśli komuś brakowało dowodów na to, że minister Szyszko jest szalony — dziś pojawił się urzędowy, ba, normatywny dowód w postaci uchylenia rozporządzenia, które dokładnie wczoraj ukazało się w Dzienniku Ustaw.


minister szyszko uchylenie rozporządzenia
Opublikowane wczoraj rozporządzenie ministra Szyszki zmieniające okresy łowne… dziś zostało uchylone przez ministra Szyszkę… (fot. Magdalena Rudak, CC-BY-SA 3.0)

A mianowicie:

  • ogłoszone wczoraj — rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 października 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia okresów polowań na zwierzęta łowne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1991);
  • uchylone zostało dziś — rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 26 października 2017 r. uchylające rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia okresów polowań na zwierzęta łowne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1994).

§ 1. Traci moc rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 października 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia okresów polowań na zwierzęta łowne (Dz. U. poz. 1991).
§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Nie mam pewności czy tak wolta jest dowodem na to, że w resorcie środowiska panuje się nad sytuacją — czy też całkowicie odwrotnie. Moim zdaniem całkiem odwrotnie — a Dyzma bawi się jeszcze.

subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
zerknij na wszystkie komentarze
10
0
komentarze są tam :-)x