Krzysztof Habiak i jego „Kam-Term” to próba kradzieży biznesowej tożsamości

Wszystko wskazuje na to, że sprawa najnowszego interesu Krzysztofa Habiaka, który już nie jest „De Lege Artis” — lecz jest „Kam-Term” — ma drugie dno. Po opublikowaniu wczoraj tekstu poświęconego zmianie firmy pod jaką K. Habiak prowadzi interesy i aktualizacji, gdzie odniosłem się do jakiegoś starego Kam-Term trzymałem listel od Pana Grzegorza, brata tamtego Krzysztofa, … Dowiedz się więcej

Nie ma już De Lege Artis… jest Kam-Term! [aktualizacja 2]

Wszystkich P.T. Czytelników do głębi poruszonych artystyczną działalnością Krzysztofa Habiaka i jego „De Lege Artis” spieszę ucieszyć — i poruszyć jeszcze głębiej: nie ma już „De Lege Artis”! Teraz jest „Kam-Term Krzysztof Habiak” z adresem we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 124a lok. 101a. Ostatnia zmiana w CEIDG miała miejsce 10 sierpnia 2014 r. (trudno nadążyć), … Dowiedz się więcej

O *chamskim* parkowaniu w strefie zamieszkania (za znakiem D-40)

Dla przypomnienia — a może dla wyjaśnienia (chociaż mam nadzieję, że większość P.T. Czytelników Czasopisma Lege Artis zna przepisy ruchu drogowego jak własną kieszeń): w strefie zamieszkania wolno parkować wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych! Czyli działa tu zasada odwrotna, niż na „zwykłej” drodze publicznej: nie szukamy znaku „zakaz parkowania”, by wiedzieć gdzie nie wolno … Dowiedz się więcej

O jasności wypowiedzi kształtującej pogląd klienta na jego sytuację prawną a charakteryzującej stanowisko usługodawcy

Są teksty po których dostaję wcale nie mniej korespondencji, niż przed ;-) Do takich przypadków należy m.in. „Uprawnienia abonentów po zmianie cenników T-Mobile”, który zainteresował większość P.T. Czytelników na zasadzie jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie (względnie dopóty dzban wodę nosił, póki ucha mu nie urwali). Rozumiem to podejście; niemniej na równi cenię podejście twórcze, kreatywne — nawet jeśli sprowadza się do przekazania mi interesującej informacji (ale przecież informacja to wiedza, a wiedza to władza…)…
Tym razem padło na UPC Polska, która to spółka, w związku z zakupem operatora Aster musiała sprzedać część sieci (i abonentów) Netii. Albo jakoś tak; mniejsza z tym.
No i teraz część tych klientów dostaje stosowną informację o ich sytuacji prawnej oraz krokach możliwych do podjęcia. Ot coś takiego:

Dowiedz się więcej

Ogólnopolski Rejestr Firm jeszcze nadaje

W nowym Czasopiśmie Lege Artis niewiele dotąd czasu poświęciłem różnej maści ofertom przesyłanym przez Ogólnopolski Rejestr Firm i podobne mu — odpłatne acz nieobowiązkowe, a w dodatku kompletnie nikomu do niczego niepotrzebne — rejestry: przedsiębiorstw, znaków towarowych, etc.   Oto i nadarza się okazja, ponieważ spółka pod firmą ORF Ogólnopolski Rejestr Firm z siedzibą w … Dowiedz się więcej