„Ja chciałam porozmawiać z prawnikiem”
To się już jakiś czas nie zdarzało, ale znów wraca: kilka dni temu przedzwoniła do mnie researcherka (tak się to pewnie nazywa?) z pewnego popularnego programu telewizyjnego (tak się na to mówi?), celem porozmawiania o tym co wyprawia Lex Superior. Skwapliwie wyraziłem gotowość (jak wiecie nowa odsłona Lege Artis ma być projektem komercyjnym, to zaś … Dowiedz się więcej