Rejestracja samochodu przez internet, brak obowiązku przynoszenia tablic rejestracyjnych do urzędu
Krótko i na temat, żebym nie przeoczył: opublikowana kilka dni temu nowelizacja prawa o ruchu drogowym zakłada, że już za rok z haczykiem możliwa będzie rejestracja samochodu przez internet, być może w aplikacji mObywatel — zaś już za pół roku rejestrując używany pojazd nie będzie trzeba przynosić do urzędu tablic rejestracyjnych (ustawa z 7 listopada … Dowiedz się więcej